PZHGP

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych



Oddział 0215 Turobin

0215.oddzial.com
turobin.oddzial.com

Liczba wyświetleń: 30371


Termin Aukcja gołębi od:
do 16.11.2018 Kurt Genshimer
do 16.11.2018 Artur Frąckowiak
do 17.11.2018 Sylwester Piekut
do 18.11.2018 Erhard Richter
do 18.11.2018 Janusz Skowroński
do 18.11.2018 Piotr Wojciechowski

Formularze & Druki PZHGP

Administrator strony:
Maciej Nastaj
tel. 784060031
e-mail: naciej3@onet.pl

Potrzebujesz stronę
oddziałową taką jak ta?
Całkowity koszt 150zł / 1 rok
Kliknij i zobacz ofertę

Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


Rozdanie Nagród od godz. 12.00

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.11.2018

Ze względów organizacyjnych godzina zebrania ustalonego na dzień 17.11.2018 r. zostaje zmieniona z 14.00 na 12.00. Bezpośrednio po zebraniu odbędzie się losowanie gołębi po Ś.P. Zbigniewie Batorskim. Dochód w ten sposób uzyskany, zostanie w całości przeznaczony na leczenie żony Naszego Kolegi, Małgorzaty Batorskiej. Koszt jednego losu wynosi 100 zł. Do wylosowania będą wszystkie gołębie, tj. rozpłodowe, młode i lotowe. Łącznie ok. 150 ptaków.  


Wyniki Młodych

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.11.2018

Zestawienie wyników gołębi młodych 2018

KAT A 

  1. Rafał Kamil – Mistrz – 15 konk – 135,94 ceof.
  2. Nastaj Maciej – I Vice – 15 konk – 338,86
  3. Malec Marek – II Vice – 15 konk – 547,30
  4. Szymbor Andrzej – I Przod – 15 konk – 558,94
  5. Rudnicki Jarosław – II Przod – 15 konk – 655,52
  6. Bździuch Ryszard – III Przod – 15 konk – 822,10
  7. Kuźma Paweł – IV Przod – 15 konk – 882,69
  8. Burda Augustyn – V Przod – 15 konk – 1061,32
  9. Sekrecki Andrzej – VI Przod – 15 konk – 1134,00
  10. Buczek Bronisław – VII Przod – 15 konk – 1404,34

KAT MP Młode

  1. Rafal Kamil – Mistrz – 24 konk – 932,75 pkt
  2. Malec Marek – I Vice – 24 konk – 912,62
  3. Szymbor Andrzej – II Vice – 24 konk – 893,68
  4. Nastaj Maciej – I Przod – 22 konk – 850,79
  5. Rudnicki Jarosław – II Przod – 23 konk – 836,40
  6. Sekrecki Andrzej – III Przod – 21 konk – 752,77
  7. Lisik Tomasz – IV Przod – 19 konk – 705,71
  8. Burda Augustyn – V Przod – 19 konk – 667,54
  9. Żybura Stanisław – VI Przod – 18 konk – 660,42
  10. Małysz Radosław – VII Przod – 18 konk – 617,04

Wyniki okręgowe 2018 oficjalne

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 31.10.2018

W dziale Nasi hodowcy znajdują się pliki dotyczące Wystawy.

Wyniki

Regulamin Wystawy 2018


Wyniki oddziałowe gołębie stare 2018

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 03.10.2018

Wyniki są również w sekcji nasi hodowcy.

Wynik oddziałowe gołębie stare 2018


ZEBRANIE

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 01.10.2018

DNIA 17.11.2018 O GODZ 14.00 W ŚWIETLICY OSP RADECZNICA ROZPOCZNIE SIĘ WRĘCZENIE NAGRÓD ZA SEZON 2018 SERDECZNIE ZAPRASZAMY . DOBRY LOT. !!

Powyżej wyświetlono pięć ostatnich wpisów + wszystkie wpisy z ostatnich 31 dni.

>> POKAŻ WSZYSTKIE WPISY <<

Ostatnio dodano wyniki dla lotu:
Kluczbork
z dnia 23.09.2018



Reklama


Plan lotów
gołębie dorosłe
sezon 2015


Plan lotów
gołębie młode
sezon 2018